Vložte hodnotu
 • Netherlands
  • Dutch
  • English
 • United Kingdom
  • English

Údržba

"Se specializovanými a certifikovanými techniky a dobře vybavenými dílnami v Evropě a severní Americe nabízí TIP špičkové servisní služby."

Naše dlouholeté zkušenosti s údržbou návěsů poskytují pevnou základnu s rozsáhlými znalostmi pro údržbu a opravy, které poskytujeme. Máme procesy a vyškolené techniky, kteří pracují rychle. Naši autorizovaní technici a mechanici třídy A poskytují vynikající servisní služby, ať už jsou prováděny v mnoha dílnách TIP nebo na místě poruchy prostřednictvím stále rostoucího vozového parku výjezdových vozidel.

 • Dohodněte schůzku online
 • Využijte naši službu vyzvednutí
 • Od plné servisní smlouvy až po jednorázové opravy

Roky zkušeností

Naše dlouholeté zkušenosti s údržbou návěsů poskytují pevnou základnu s rozsáhlými znalostmi pro údržbu a opravy, které poskytujeme. Máme procesy a vyškolené techniky, kteří pracují rychle. Naši autorizovaní technici a mechanici třídy A poskytují vynikající servisní služby, ať už jsou prováděny v mnoha dílnách TIP nebo na místě prostřednictvím stále rostoucího vozového parku výjezdových vozidel.

V našem podnikání skutečný servisní test nepřichází, když věci plynou hladce. Co se stane, když je problém? Naše schopnost rychle reagovat na mimořádné situace nás odlišuje od konkurence. Jsme obratní, organizovaní a máme jasnou politiku a postupy, abychom správně učinili věci a udržovali zboží zákazníků na cestách.

Účelem naší rozsáhlé flotily je přesunout zboží zákazníků. Je to náš mandát udělat vše, co je v našich silách, aby se to proaktivně zvládlo. Plánovaná údržba, zajištění kvality a žádné zktratky udržují náš vozový park efektivně.

Transparentní a flexibilní

Řešení údržby TIP jsou navržena tak, aby vám poskytla maximální flexibilitu. Naše standardní sazby údržby zahrnují fixní sazby all-inclusive pro většinu standardních úkonů údržby souvisejících s STK, kontrolami vybavení, diagnostikou EBS / ABS, servisem brzd, náprav, závěsů, signalizací, elektrických součástek, chladicích motorů, pravidelné opravy karoserie.

V případě potřeby lze účtování na smlouvy o údržbě konsolidovat v měsíčních fakturách s plně rozdělenými záznamy o pracích, aby se zjednodušilo administrativní pracovní zatížení a náklady. Úrovně údržby mohou být smluvně dohodnuty. Například mohou být smluvně harmonizovány na více místech nebo dohodnuty na základě objemu / výdajů.

Renovace návěsu

Potřebujete opravu návěsu? Žádný problém, licencovaní mechanici společnosti TIP vezme váš starý návěs a prodlouží jeho použitelnou životnost s kompletní obnovou.

Výhody našich servisních a opravárenských služeb:

 • Náklady plánované z důvodu pevných cen
 • Zvýšená provozní doba a využívání majetku vašeho vozového parku
 • Tým certifikovaných techniků, kteří se zabývají vašimi požadavky na údržbu a opravy
 • Jsou splněny všechny vaše požadavky na bezpečnost a dodržování předpisů

Co je součástí naší služby údržby?

 • Kontroly STK
 • Pravidelná kontrola a prohlídky zařízení pro brzdy, nápravy a všeobecné karoserie návěsu na základě doporučení výrobce a předpokládaných ročních kilometrů
 • Řízení údržby a oprav
 • Údržba pneumatik
 • Silniční asistence
 • Správa opravy poškození
 • Údržba motoru chladicího motoru
 • Údržba zdvihátka

Pronájem

Abychom pokryli potřeby dopravců, TIP Trailer Services poskytuje široké portfolio s flexibilními možnostmi krátkodobého pronájemu, operativního leasingu, pronájem s odkupem a inovativní odkup se zpětným pronájmem.

Konzultace vozového parku

TIP Konzultace vozového parku je jedinečná a obsáhlá studie, která pomáhá identifikovat optimalizaci spojenou s managementem Vašeho vozového parku.

Silniční asistence

TIP nabízí rozsáhlou servisní službu pro vaše dopravní zařízení v Evropě a severní Americe s nepřetržitou podporou 365 dní v roce. Díky dostupnosti podpory v 18 jazycích jsou naši certifikovaní technici schopni poskytnout asistenci na cestách, která zajistí, že budou řidiči co nejdříve zpět na silnici!

Jaký typ údržby poskytujete?

Nabízíme řadu služeb, které zlepšují výkonnost vašeho vozového parku a snižují provozní náklady, což činí váš provoz agilnější a výnosnější. Vedle údržby nabízíme také opravu poškození návěsu.

Prodáváte náhradní díly?

Ano, kromě Velké Británie.

Opravujete tahače?

Ano, máme proškolené mechaniky ve všech regionech. Zajišťujeme opravy nákladních vozidel po celé britské, severní a střední oblasti, stejně jako pobočky Maasdijk, Breda, Tiel, Amsterdam a Ommen v Beneluxu.

Máte válcovou brzdu?

Ano. Poskytujeme tuto službu ve všech dílnách ve Velké Británii, Beneluxu, Centrálním regionu a na většině lokalit v Nordicích (Aarhus, Taastrup, Hirtshals, Helsingbo, Oslo, Stavanger, Kerava, Hamina, Jyvaskyla).

Svařujete hliník?

Ano. Tuto službu poskytujeme ve všech místech TIP v Beneluxu a ve střední oblasti, stejně jako ve všech v Nordicích (kromě Aarhusu) a také v pobočce společnosti Simonswood ve Velké Británii.

Máte myčku?

Ano, věstšina lokací má myčku.

Umýte měnit pneu?

Ano, ve Velké Británii a Nordicích se náš partner pro pneumatiky nachází v blízkosti všech našich poboček, v Beneluxu máme tuto službu v Waalhaven, Venlo a Botlek; ve střední oblasti to máme v Halle a Rheda-Wiedenbrück.

Rád byd udžoval pneu u ADR techniky, je to možné?

Ano, ve Velké Británii a Nordicích se náš partner pro pneumatiky nachází v blízkosti všech našich poboček, v Beneluxu máme tuto službu v Waalhaven, Venlo a Botlek; ve střední oblasti to máme v Halle a Rheda-Wiedenbrück.

Děláte údržbu chladírenských agregátů?

Ano, náš partner pro chlaďáky se nachází v blízkosti všech našich poboček ve Velké Británii a Beneluxu. V severních zemích máme tuto službu v následujících lokalitách: Padborg, Taulov, Taastrup, Hirtshals, Helsingborg, Jönköping, Göteborg, Göteborg, Säve, Oslo, Vestby, Stavanger. Tuto službu neposkytujeme ve střední oblasti.

Jak dlouho trvá oprava návěsu?

Naším cílem je oprava do jednoho dne.

Jaký typ pneu používáte?

Preferovaným dodavatelem je Goodyear. Mimo to máme širokou škálu dodavatelů.

Co zahrnuje full service smlouva?

Úplné servisní služby zahrnují servis, výměnu pneumatik, výměnu náprav a brzd, výměnu dílů chladících jednotek, výměnu jiných dílů, asistenci na silnici a řízení oprav.

Můžete opravit návěs v mém okolí?

Ano, máme k dispozici celou řadu  mobilních servisních vozů, které poskytují služby ve vaší lokalitě.

Kolik stojí údržba návěsů?

Pošlete prosím, co potřebujete a my Vám pošleme nabídku.

Rád bych se objednal do servisu.

Prosím, objednejte se do servisu.

Mám vlastní návěs/y, mohu je opravit v TIP servisu?

Ano, jsme plně specializovaní na údržbu návěsů a dalších zařízení. Objednejte si schůzku na jednom z našich servisů.

Dostanu upozornění na servis v TIPu?

Ano, obdržíte oznámení o servisu, pokud se rozhodnete, že nebudete odpovědní za údržbu.

Mohu mít silniční asistenci pro svoje vlastní návěsy?

Pomoc na silnici je součástí většiny našich smluv o pronájmu, leasingu a údržbě. Pokud chcete pouze smlouvu o asistenci silničního provozu, bez údržby pro vlastní fleet, je to také možné. Obraťte se na nás pro vlastní nabídku.

Kde najdu TIP servisy?

Vlastníme více než 80 servisů po celé Evropě. Místa, která se nacházejí poblíž vašeho bydliště, najdete v našem vyhledávači polohy nebo si můžete rezervovat schůzku pro údržbu v jednom z našich servisů.

Jaká je otevírací doba servisů?

Pro otevírací dobu, navštivte prosím Vyhledávač polohy.

Provádíte výplach cisteren?

Ne tuto službu neposkytujeme v TIP. Máme však dobré vztahy se schválenými nezávislými čisticími stanicemi a dokážeme vás odkázat.

Something went wrong. Please try again.