Vložte hodnotu
Zp?t

Responsabile Revisioni Officina Meccanica

Plný úvazek

IT Fagnano Olona (Varese) Workshop

Budete naším dalším kolegou v TIP?

Hledáte náročné pracoviště, kde můžete pracovat s profesionálními a energickými kolegy? Kteří mají vášeň pro to, co dělají a jsou odhodláni každý den poskytovat to nejlepší ze sebe? Vše  pracovním prostředí, kde je naší primární péčí bezpečnost a pohoda na pracovišti, je podporován týmový duch a integrita je jádrem našeho podnikání. S pobočkami po celé Evropě a Kanadě poskytujeme mnoho příležitostí pro váš profesionální růst!

Popis práce

La TIP Trailer Services Italy S.p.A. è alla ricerca di un responsabile tecnico per le revisioni dei veicoli di massa complessiva fino a 35 q.li per la Sua officina di Fagnano Olona.

E’ indispensabile che Il candidato possieda:

  • L’abilitazione per effettuare le revisioni periodiche degli autoveicoli ex art.80 D.Lgs 285/92 e s.m.i.;

  • Buone capacità di operare come meccanico/gommista in maniera autonoma almeno per quanto riguarda le principali operazioni di manutenzione periodica dei veicoli delle principali marche;

  • Ottime conoscenza e pratica nell’utilizzo degli strumenti di misurazione e controllo in uso presso i Centri Revisione;

  • Carattere collaborativo e capacità di inserirsi in un team di lavoro;

Preferibile se con precedenti esperienze di lavoro presso officine multimarca

TIP je zaměstnavatelem s rovnými příležitostmi a oceňuje rozmanitost svých zaměstnanců a podporuje aplikování od všech kvalifikovaných osob.

Najímání podléhá uspokojivé kontrole referencí.

Podání žádosti

Kliknutím na „Podat žádost“ nahrajte a odešlete své osobní údaje a životopis.

Použít