connect your trailer

Jsme experti na poskytování pronájmu.

Pomáháme Vašemu byznysu růst!

Sale and lease back – zpětný leasing

Odkoupíme vaše návěsy za zajímavou cenu a potom vám je zpět pronajmeme za měsíční sazbu. Případně tento pronájem doplníme o další služby jako například full servis nebo ochrana proti poškození. Uvolníte si tak vlastní kapitál, který jste dříve investovali do vozového parku a odpadnou vám neočekávané náklady na údržbu. Můžete se tedy plně soustředit na váš hlavní business!

Tato služba vám poskytne okamžité a hlavně měřitelné výhody. Často není snadné přesně určit skutečné náklady na nákup, financování, údržbu a provoz vozového parku. Naši specialisté vám pomohou tyto náklady určit přesně a pomohou také s jejich optimalizací.

Optimalizujte svůj fleet

Snižte si provozní náklady prodejem nadbytečných návěsů a zvyšte si tím vytíženost stávající techniky. Můžeme vám také pomoci postupně obnovit flotilu novými návěsy, jejichž provoz je mnohem efektivnější. Na pokrytí případných výkyvů v objemech vám rádi poskytneme techniku na krátkodobý pronájem.

Stejně jako u našich ostatních produktů jsou vám k dispozici další služby jako například náhradní vozidlo po dobu opravy, údržba a opravy, nonstop asistenční služba, údržba a opravy pneumatik nebo telematické řešení pro kontrolu fleetu.

Hlavní výhody zpětného leasingu

  • Rychle dodá další kapitál na provoz
  • Vylepší finanční rozvahu vaší společnosti
  • Otevře další možnosti k financování vašeho růstu
  • Nabízí vám možnosti využívat služeb oprav a údržby společnosti TIP

Šest důvodů proč spolupracovat s TIP Trailer Services

KONTAKTUJTE NÁS