connect your trailer

Jsme experti na poskytování pronájmu.

Pomáháme Vašemu byznysu růst!

Váš klient požaduje flexibilitu – my vám ji dáme!

Pronájem návěsů

Pronájem návěsové techniky vám nabízí schopnost okamžitě reagovat na aktuální požadavky trhu a může být doplněn o další služby. Nabízíme k pronájmu například skříňové, chladírenské, plachtové nebo cisternové návěsy, stejně jako výměnné nástavby, sila, šasí a návěsy s posuvnou podlahou. Délku pronájmu lze snadno sladit s délkou trvání kontraktu s vaším zákazníkem. Minimalizujete si tak riziko spojené s vlastnictvím techniky a jednoduše si spočítáte rentabilitu daného kontraktu.

Potřebujete okamžitě přístup k dalším návěsům? Nebo váš klient požaduje narychlo změnit typ návěsů které provozujete? S TIP Trailer Services máte vždy flexibilní řešení za dobrou cenu. S naší celoevropskou servisní sítí a zkušenými techniky si můžete být jisti, že je o návěsy vždy dobře postaráno a vy nemusíte řešit zbytečné prostoje v servisech.

TIP Trailer Services poskytuje pronájem, operativní leasing, údržbu a opravy návěsové techniky. Našim zákazníkům z oboru dopravy a logistiky také nabízíme letité zkušenosti formou poradenství. Jsme tu pro Vás na 70 pobočkách, působíme v 16 státech Evropy.

Všechny naše služby nabízí vysokou flexibilitu a jsou šité na míru konkrétnímu projetku. Můžete se spolehout na naše zkušenosti a soustředit se na váš hlavní business. Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně návěsů a nemůžete požadované informace najít u nás na webu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme!

Šest důvodů proč spolupracovat s TIP Trailer Services

KONTAKTUJTE NÁS