Jsme experti na poskytování pronájmu.

Pomáháme Vašemu byznysu růst!

Potřebuje Váš zákazník flexibilitu?

S flotilou více než 50.000 návěsů jsme jedním z největších poskytovatelů pronájmu dopravní techniky v Evropě. Pronajímáme různé typy návěsové techniky doplněné o kompletní služby údržby a oprav. Neděláme ale jen krátkodobý pronájem k pokrytí aktuálních výkyvů na trhu. Jako alternativu k nákupu vlastní techniky nabízíme stále rozšířenější možnost operativního leasingu. Nakoupíme a pronajmeme Vám techniku přesně podle vašeho požadavku, doplněnou o kompletní služby servisu a údržby.

Klikněte zde pro více informací k pronájmu techniky.

tanker-TIP-trailer-rental-leasing-europe-567px

Pronájem s možností odkupu

Krátkodobý pronájem Vám nabízí schopnost okamžitě reagovat na aktuální požadavky trhu a může být doplněn o další služby. Nabízíme k pronájmu například skříňové, chladírenské, plachtové nebo cisternové návěsy, stejně jako výměnné nástavby, sila, šasí a návěsy s posuvnou podlahou. Délku pronájmu lze snadno sladit s délkou trvání kontraktu s Vaším zákazníkem. Minimalizujete si tak riziko spojené s vlastnictvím techniky a jednoduše si spočítáte rentabilitu daného kontraktu.

Více informací

Pronájem s možností odkupu

U pronájmu s možností odkupu Vám můžeme nabídnout velmi zajímavé podmínky – hlavně díky obřímu objemu námi nakupované techniky a dlouholetým zkušenostem s určováním zůstatkové ceny po skončení nájmu.

Po skončení nájemní smlouvy se můžete rozhodnout, zda si budete chtít techniku odkoupit za předem dohodnutou cenu, vyměnit ji za novou nebo dále pokračovat v pronájmu. Již léta jsme partneři největších dopravních a logistických společností – využijte našich zkušeností!

Pokud nemůžete najít potřebný typ návěsu nebo potřebujete více informací, prosím neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám pomůžeme!

Více informací

Sale and lease back – zpětný leasing

Odkoupíme Vaše návěsy za zajímavou cenu a potom Vám je zpět pronajmeme za měsíční sazbu, případně tento pronájem doplníme o další služby jako například full servis. Uvolníte si tak vlastní kapitál, který jste dříve investovali do vozového parku a odpadnou Vám tak neočekávané náklady na údržbu.

Více informací

KONTAKTUJTE NÁS