Vložte hodnotu
 • Netherlands
  • Dutch
  • English
 • United Kingdom
  • English

Pronájem

"Jsme tu aby Váš byznys rostl."

Pronajímáme široké portfolio návěsů s flexibilními možnostmi krátkodobého pronájmu, operativního leasingu, pronájem s odkupem a inovativní odkup se zpětným pronájmem. S naším vozovým parkem návěsů, cisteren a speciálních vozů jsme jeden z největších poskytovatelů dopravní techniky v Evropě a Kanadě.

Naše komplexní služby v Evropě a Kanadě udržují návěsy dobře udržované před, během a po vašem pronájmu. Poruchy se promítají do časového zpoždění, vadí zákazníkům a mají bezpečnostní rizika, což je důvod, proč udržujeme naše vozy k pronájmu podle nejvyšších standardů.

 • Získejte nabídku do 24h
 • Upravená řešení pro Vaše potřeby
 • Rozsáhlý vozový park
 • nekonečné potřeby

Krátkodobý pronájem

Konkurenceschopné řešení pronájmů pro všechny nečekané potřeby. Ať už hledáte návěs na pokrytí špičky, nebo měníte typ návěsu kvůli změně dopravy.

Dlouhodobý pronájem

Nesvazujte svůj kapitál rozsáhlým vozovým parkem, ale pronajměte si od nás na několit let. Dle Vaší specifikace a požadavků, poskytneme vozidlo, které potřebujete i s logem Vaší společnosti.

Možnost odkupu

Možnost odkupu Vám umožňuje odkoupit jednotku na konci nájemní smlouvy, kde těžíte ze znalosti jednotky a zůstatkové hodnoty.

Odkup se zpětným pronájmem

Odkup se zpětným pronájmem je forma pronájmu, kde odkoupíme Váš vozový park a rovnou Vám zpětně pronajmeme. Přijde v hod, když potřebujete uvolnit investované náklady, ale stale potřebujete návěsy používat.

Konzultace vozového parku

TIP Konzultace vozového parku je jedinečná a obsáhlá studie, která pomáhá identifikovat optimalizaci spojenou s managementem Vašeho vozového parku.

Více informací

Plný servis
Všechny naše krátkodobé smlouvy o pronájmu (kratší než 365 dní) zahrnují plný servis. To zahrnuje servis, výměnu pneumatik, výměnu náprav a brzd, výměnu dílů chladících jednotek, výměnu náhradních dílů a asistenci na silnici.
Služba asistence společnosti TIP znamená, že se můžete spoléhat na to, že plně podpoříme pronajaté vybavení 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a kdekoli, kde potřebujete pomoc.

S naší službou ochrany před poškozením je vaše pronajaté zařízení chráněno před dodatečnými náklady, které jsou důsledkem poškození, požáru a dokonce ztráty zařízení.      

Odběr a vrácení
Pro vaše další pohodlí si můžete návěsy vyzvednout v nejbližším servisu nebo Vám zajistíme dodávku návěsů v rámci nájemní smlouvy.

Naše zařízení slouží k přepravě všech druhů nákladu. Očekáváme normální opotřebení a nepoškozujeme naše zákazníky za to, že náš vozový park pracuje.
Očekáváme a přijmeme, že budou existovat některé nové známky a škrábance, které jsou normální pro délku pronájmu. Oceňujeme vaše podnikání a zacházíme s našimi zákazníky tak, jak očekáváme, že budou zacházet s námi.

{{%}}

Portfolio

{{/}}