Vložte hodnotu
Pronájem

Pronájem

"Jsme tu aby Váš byznys rostl."

Pronajímáme široké portfolio návěsů s flexibilními možnostmi krátkodobého pronájmu, operativního leasingu, pronájem s odkupem a inovativní odkup se zpětným pronájmem. S naším vozovým parkem návěsů, cisteren a speciálních vozů jsme jeden z největších poskytovatelů dopravní techniky v Evropě a Kanadě.

Naše komplexní služby v Evropě a Kanadě udržují návěsy dobře udržované před, během a po vašem pronájmu. Poruchy se promítají do časového zpoždění, vadí zákazníkům a mají bezpečnostní rizika, což je důvod, proč udržujeme naše vozy k pronájmu podle nejvyšších standardů.

Vložte hodnotu
Vložte hodnotu
Vložte hodnotu
Vložte hodnotu
Vložte hodnotu
Vložte platnou emailovou adresu
Vložte telefonní ?íslo, maximáln? 13 ?íslic
Vložte hodnotu
  • Získejte nabídku do 24h
  • Upravená řešení pro Vaše potřeby
  • Rozsáhlý vozový park
  • nekonečné potřeby

Krátkodobý pronájem

Konkurenceschopné řešení pronájmů pro všechny nečekané potřeby. Ať už hledáte návěs na pokrytí špičky, nebo měníte typ návěsu kvůli změně dopravy.

Dlouhodobý pronájem

Nesvazujte svůj kapitál rozsáhlým vozovým parkem, ale pronajměte si od nás na několit let. Dle Vaší specifikace a požadavků, poskytneme vozidlo, které potřebujete i s logem Vaší společnosti.

Odkup se zpětným pronájmem

Odkup se zpětným pronájmem je forma pronájmu, kde odkoupíme Váš vozový park a rovnou Vám zpětně pronajmeme. Přijde v hod, když potřebujete uvolnit investované náklady, ale stale potřebujete návěsy používat.

Konzultace vozového parku

TIP Konzultace vozového parku je jedinečná a obsáhlá studie, která pomáhá identifikovat optimalizaci spojenou s managementem Vašeho vozového parku.

Možnost odkupu

Možnost odkupu Vám umožňuje odkoupit jednotku na konci nájemní smlouvy, kde těžíte ze znalosti jednotky a zůstatkové hodnoty.

Více informací

Plný servis
Všechny naše krátkodobé smlouvy o pronájmu (kratší než 365 dní) zahrnují plný servis. To zahrnuje servis, výměnu pneumatik, výměnu náprav a brzd, výměnu dílů chladících jednotek, výměnu náhradních dílů a asistenci na silnici.
Služba asistence společnosti TIP znamená, že se můžete spoléhat na to, že plně podpoříme pronajaté vybavení 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a kdekoli, kde potřebujete pomoc.

S naší službou ochrany před poškozením je vaše pronajaté zařízení chráněno před dodatečnými náklady, které jsou důsledkem poškození, požáru a dokonce ztráty zařízení.      

Odběr a vrácení
Pro vaše další pohodlí si můžete návěsy vyzvednout v nejbližším servisu nebo Vám zajistíme dodávku návěsů v rámci nájemní smlouvy.

Naše zařízení slouží k přepravě všech druhů nákladu. Očekáváme normální opotřebení a nepoškozujeme naše zákazníky za to, že náš vozový park pracuje.
Očekáváme a přijmeme, že budou existovat některé nové známky a škrábance, které jsou normální pro délku pronájmu. Oceňujeme vaše podnikání a zacházíme s našimi zákazníky tak, jak očekáváme, že budou zacházet s námi.

Údržba

TIP nabízí širokou škálu služeb, které zvyšují výkonnost vozového parku a snižují provozní náklady. Nabízíme údržbu pro všechny typy zařízení po celou dobu jejich životnosti.

Konzultace vozového parku

TIP Konzultace vozového parku je jedinečná a obsáhlá studie, která pomáhá identifikovat optimalizaci spojenou s managementem Vašeho vozového parku.

Silniční asistence

TIP nabízí rozsáhlou servisní službu pro vaše dopravní zařízení v Evropě a severní Americe s nepřetržitou podporou 365 dní v roce. Díky dostupnosti podpory v 18 jazycích jsou naši certifikovaní technici schopni poskytnout asistenci na cestách, která zajistí, že budou řidiči co nejdříve zpět na silnici!

6 důvodů proč si pronajnout od TIP

1. Finančně atraktivní
Při pronájmu s TIP nemáte žádné riziko zbytkové hodnoty, investice není položka v rozvaze, takže máte lepší bilanci ve finanční rozvaze, investice neovlivní pozici likvidity a vaše dostupné úvěrové limity zůstávají nezměněny. Pro daňové účely jste považováni za nájemce.

2. Vyhrazené poskytování služeb zákazníkům
S našimi zákaznickými týmy na celosvětové úrovni v Evropě a Severní Americe si můžete být jisti, že všechna naše zařízení jsou udržována na nejvyšší úrovni a zajišťují tak celkovou provozní účinnost v celé naší flotile.

3. Bezriziková cesta
S naší službou ochrany před poškozením je vaše pronajaté zařízení chráněno před dodatečnými náklady, které jsou důsledkem poškození, požáru a dokonce ztráty zařízení. Tímto způsobem se můžete zaměřit na dopravu a nemusíte se bát o žádné "co když". S vybavením TIPu víte, že máte nejlepší návěsy, nejlepší službu a nejlepší pokrytí v případě incidentu.

4. Široká síť, ze které lze profitovat 
Máme pobočky v 17 zemích Evropy a Kanady a rozsáhlou síť více než 6000 partnerů. . Budete přesvědčeni o pohodlí a flexibilitě, protože jsme schopni sloužit všude tam, kde nás potřebujete. Navíc velikost naší společnosti nám umožňuje nabídnout konkurenční nabídky na trhu.

5. Nabídka široko daleko
Máme mezinárodní dosah a produktovou a servisní škálu, která nám umožňuje poskytovat flexibilní řešení kdykoliv a kdekoli budete potřebovat. Pracujeme s politikou preventivní údržby tak, aby odpovídala provozním požadavkům. S naší službou Silniční asistence se můžete spolehnout na to, že vám poskytneme podporu 24/7 na jakémkoli místě, kde potřebujete pomoc.

6. Zařízení, které vyhoví vašim požadavkům
V TIPu budete hovořit s odborníky, kteří vám pomohou najít řešení, které vyhovuje vašim potřebám. Ať už potřebujete chlaďírenský, plachtový vůz, sklopný nebo jakýkoli druh speciálního vybavení, budeme vám moci pomoci a poskytnout přesně to, co potřebujete.

Kde si mohu návěs vyzvednout?

Vaše místo vyzvednutí je uvedeno v nájemní smlouvě. Prohlédněte si naše vyhledávače polohy pro všechna místa TIP.

Kam mohu vrátit pronajatý návěs?

Za standardních podmínek byste měli vrátit zařízení na stejném místě, kde jste ho vyzvedli. Na požádání můžeme udělat výjimku, ale mohou nastat další poplatky. V takovém případě se obraťte na obchodního zástupce TIP.

Mohu dostat dotatečné info o specifikaci návěsu?

Většinu informací naleznete na stránce našich zařízení. Pokud potřebujete další informace, dejte nám prosím vědět a budeme vás kontaktovat co nejdříve.

Co znamená pronájem?

Pokud si chcete pronajmout návěs, cisternový vůz nebo jiný typ zařízení po dobu kratší než 12 měsíců, považuje se to za pronájem. Pokud si chcete pronajmout na více než 12 měsíců, podívejte se na naše možnosti operativního leasingu.

Jsou všechny nabízené typy návěsů dostupné ve vaší zemi?

Ano, všechny typy zařízení, které jsou uvedeny pod vybavení, jsou k dispozici k pronájmu.

Jaké jsou podmínky pronájmu?

Máme standardní podmínky, jsou nedílnou součástí smlouvy a přidáváme je s každou novou smlouvu. Můžeme je odeslat na vyžádání.

Jaké typy návěsů máte v portfoliu?

Máme rozsáhlou flotilu návěsů a dalších zařízení. Většina našich zařízení je zobrazena zde. Pokud zadáte poptávku, pomůžeme vám s vaší žádostí.

Jaká je cena pronájmu za den/týden/měsíc a jaká je doba splatnosti?

To závisí na typu návěsu, který potřebujete. Předložte poptávku a my se k vám vrátíme s nejatraktivnější nabídkou.

Jaké jsou podmínky vrácení návěsů z pronájmu?

Zkontrolujte prosím naše podmínky Fair Wear & Tear.

Mohu dostat přehled servisních míst?

Většinu informací naleznete na stránce našich zařízení. Pokud potřebujete další informace, dejte nám prosím vědět a budeme vás kontaktovat co nejdříve.

Jak dlouho trvá vytvoření nájemní smlouvy?

Pokud ještě nemáte účet v našem systému, budete potřebovat několik kroků k dokončení profilu. Začněte proces zasláním své poptávky.

V jakých zemích pronajímáte?

Navštivte prosím naši mapu, kde naleznete naše servisní místa poblíž vaší lokality.

Pronajměte si svůj nový tahač

Pronajměte si namísto nákupu. Nabízíme širokou škálu motorových vozidel.

Plachtové návěsy

Nejběžnějším typem návěsů jsou plachtové. Mají posuvné boční plachty a jsou vhodné pro většinu přeprav.

Chladírenské návěsy

Chladírenský návěs je vlastně izolovaný skříňový návěs vybaven agregátem pro kontrolu teploty.

Skříňové návěsy

Skříňové návěsy jsou jedny z nejpoužívanějších návěsů v silniční dopravě. Je to bezpečné řešení pro přepravu cenného a choulostivého zboží.

Vůz na čištění kanalizací

Pro čištění kanalizace, šacht nebo odpadní kal z dolů - vozidlo s tlakovým sáním a oplachem je spolehlivým partnerem.

Výměnná nástavba

Výměnná nástavba je rychlé a snadné řešení nákladního kontejneru s podpůrnými nohami, které je velice flexibilní. Nakladá, vykládá a přepravuje se příslušnými vozidly.

Plachtová výměnná nástavba

Plachtová výměnná nástavba je přepravní box s posuvnými plachtami, krerý může být jednoduše sundám z podvozku.

Chladírenská výměnná nástavba

Chladírenská výměnná nástavba je přepravní box s kontrolovanou teplotou, krerý může být jednoduše sundám z podvozku.

Ocelová výměnná nástavba

Ocelová výměnná nástavba je přepravní box, krerý může být jednoduše sundán z podvozku.

Cisterna

Cisterny jsou vozidla vhodná pro přepravu tekutin a sypkého materiálu.

Podvozek (šasí)

Šasí je návěsový podvozek, který může přepravovat kontejnery.

Sklápěcí návěs

Ať už v zemědělství nebo pro stavebnictví, Sklápěcí návěs je spolehlivý partner pro přepravu vašeho zboží.

Posuvná podlaha

Návěs s posuvnou podlahou nabízí vše, co je flexibilní a univerzální pro snadné nakládání a vykládání sypkého, běžného i kombinovaného nákladu.

Vůz na čištění kanalizací s recyklací

Pro čištění kanalizace s a bez čištění vody, čištění šachet nebo pro sání a oplachování - recykl je spolehlivým partnerem.