Mobilní asistenční služba

Naše Evropská servisní síť, která pomáhá 24/7/365

Naše Evropská servisní síť, která pomáhá 24/7/365

Nabízíme

Nabízíme celoevropskou asistenční službu, dostupnou 365 dní v roce, s podporou v 18 jazycích a vyškolenými specialisty. Dostaneme vaše návěsy co nejrychleji zpět na cestu!

Může být opravdu složité najít 24/7 asistenční službu s celoevropským pokrytím, obzvláště takovou, která si nebude účtovat přehnané částky za opravy v zahraničí. Problémy s komunikací mezi řidičem a servisem v zahraničí snad ani není nutné zmiňovat. U nás navíc vždy dostanete aktuální informace o průběhu opravy.

Výhody asistenční služby TIP Roadside Assistance

Naše asistenční služba vám dává přístup do nejširší sítě servisních partnerů, abychom dostali vaše řidiče co nejrychleji zpět na cestu. Díky objemu, který máme nasmlouvaný s různými servisními partnery, pro vás dokážeme zajistit nízkou cenu oprav i v zahraničí a zajistíme, aby účtovaná cena odpovídala realitě. Za využívání této služby se neplatí měsíční poplatky, platíte pouze když službu skutečně využijete. Dostanete přístup k celoevropské asistenční službě, dostupné 365 dní v roce, s podporou v 18 jazycích a vyškolenými specialisty. Dostaneme vaše návěsy co nejrychleji zpět na cestu!

S TIP Roadside Assistance se už nemusíte bát vysokých nákladů na opravy v zahraničí.

Dostaneme vaše návěsy co nejrychleji zpět na cestu!

KONTAKTUJTE NÁS