Vložte hodnotu

Silnější spolu

TIP a PEMA spojují své síly, protože PEMA je nyní součástí skupiny TIP

Společnost TIP Trailer Services převzala společnost PEMA GmbH dne 3. prosince 2019. Toto sloučení obou společností konsoliduje silné stránky společností TIP a PEMA v dopravě a logistice a dává společnosti strategii pro dlouhodobou diverzifikaci a růst. Díky spojení se rozšíří geografický rozsah, krerý povede k robustnějšímu zastoupení v Německu a Polsku, urychlí obchod s leasingem a pronájmem nákladních vozidel PEMA, rozšíří evropskou síť servisů TIP pro všechny zákazníky a rozsah služeb a síť podpory zákazníků. To prospěje zaměstnancům, zákazníkům, partnerům i akcionářům.

Obě společnosti mají mnohaleté zkušenosti v dopravě a logistice po celé Evropě a Kanadě a podporují potřeby zákazníků po celou dobu životnosti návěsů, nákladních vozidel a výměnných nástaveb. Společně pro naše zákazníky:

  • Zastoupení v 17 zemích Evropy
  • Široký výběr 90 000 nákladních vozidel, návěsů a výměnných nástaveb
  • Jedna z největších servisních sítí v Evropě s více než 100 vlastními dílnami
  • 208 mobilních servisních vozidel, která provádějí opravy u zákazníka nebo na cestách
  • Zjednodušení správy vozového parku a snížení nákladů během celého životního cyklu užitkových vozidel

Ve vztazích, které mají s TIP nebo PEMA jejich zákazníci se nic nemění. Stejné kontaktní osoby jsou stále k dispozici. TIP a PEMA zůstávají až do odvolání nezávislé společnosti.

Máte-li jakékoli dotazy, kontaktujte svou kontaktní osobu TIP nebo použijte kontaktní formulář.

 

O společnosti PEMA

Společnost PEMA byla založena v roce 1976 a je společností provozující operativní leasing a pronájem užitkových vozidel se specializací na tahače a návěsy. Společnost zaměstnává kolem 440 lidí. PEMA má diverzifikovanou flotilu s více než 19 000 vozidly a velkým podílem předních značek, jako jsou Schmitz, Krone a Kögel (návěsy), a také DAF, Volvo, MAN, Mercedes-Benz a Renault (nákladní automobily). PEMA má 18 poboček v severní a střední Evropě, z nichž čtyři mají vlastní servisy.

Zde naleznete více informací o PEMA GmbH.