Jsme experti na poskytování pronájmu.

Pomáháme Vašemu byznysu růst!

maintenance-standard-tip-trailer-services

Ochrana proti poškození

S naší službou ochrana proti poškození dostanete pod kontrolu náklady spojené s opravami poškození, které si vyžádá bězný provoz. Tento produkt nabízíme jako alternativu k pojištění. Má za úkol zabránit nečekaným provozním výdajům vzniklým poškozením pronajaté techniky.

Ochrana proti poškození

Jednoduše řečeno – nebudete mít žádné nečekané náklady vzniklé poškozením a to ani při skončení pronájmu techniky. S naší 45 letou zkušeností s pronajímáním nákladní techniky víme, jaké poškození vznikají nejčastěji a máme nejširší servisní síť v Evropě abychom vám mohli pomoci s opravami ať už jste kdekoliv.

Co tím získáte?

Bezproblémové a transparentní opravy. Naše zkušenosti s pronájmem a leasingem nákladní techniky nám umožní přesně odhadnout nejčastější poškození, která vznikají běžným provozem v průběhu nájmu. Naší službou ochrany proti poškození získáte navíc snížení nákladů na provoz techniky, protože pro vás budeme řídit celý proces opravy – se zaměřením na co nejkratší servisní prodlevu.

Další výhody

Čas jsou peníze. Pokud nechcete trávit moře času řešením poškození/oprav a máte plné zuby nepříjemných překvapení po skončení nájmu, bude pro vás tato služba ideální.

KONTAKTUJTE NÁS