Vložte hodnotu
Zp?t

WABCO Fleet Solutions podporuje TIP Trailer Services pokročilou konektivitou pro strategii propojeného vozového parku TIP

                 

BERN, Švýcarsko, 22. červenec 2019 – WABCO Holdings Inc. (NYSE: WBC), přední světový dodavatel systémů ovládání brzd a dalších vyspělých technologií zvyšujících bezpečnost, efektivitu a konektivitu užitkových vozidel, a společnost TIP Trailer Services, jeden z předních evropských a kanadských poskytovatelů vybavení a služeb, dnes oznámili zahájení své inovativní spolupráce při plnění strategie digitalizace TIP propojením své flotily.

Společnost TIP, se sídlem v Amsterodamu, provozuje flotilu 70 000 přívěsů, určených pro full-service leasing a pronájem dopravcům a logistickým zákazníkům ze 16 evropských zemí a Kanady. Individuální kontrakty o údržbě a dalších službách s přidanou hodnotou zajišťují, aby zákazníci firmy TIP, přepravující zboží, byli stále v pohybu, a to po celé Evropě a Kanadě. Dohoda se společností WABCO znamená, že návěsy TIP budou vybaveny pokročilou telematikou ve spojení se službami digitální správy vozových parků. Je to nejlepší řešení pro různé typy přívěsů a návěsů firmy TIP. Zahrnuje nejen funkce sledování trasy a trasování, ale i vzdálenou kontrolu technického stavu a diagnostiku, jakož i bezpečnostní prvky jako monitorování tlaku v pneumatikách a řízení nástaveb pro přepravy chlazeného zboží. To vše podporuje štíhlejší, zelenější a bezpečnější provoz vozového parku.

„S našimi smlouvami na poskytování kompletních služeb nyní nabízíme nejvyšší úroveň bezpečnosti a efektivity provozu našich návěsů na silnici. To zahrnuje plánování služeb, údržbu, výměnu opotřebovaných dílů a správu provozuschopnosti“, řekl Bob Fast, generální ředitel společnosti TIP Trailer Services. „Spojení naší flotily s celou škálou telematiky, IoT a souvisejících služeb společnosti WABCO nám dává možnost implementovat platformu pro celou flotilu, která je vhodná pro všechny naše typy návěsů a značky. Umožní poskytovat nové datové služby a analytiku, čímž dále zvýšíme hodnotu našich služeb nabízenou flotilám,“ dodal Fast.

„Společnost WABCO je potěšena, že může spolupracovat s TIP Trailer Services a napomáhat podpoře jejího úspěchu prostřednictvím zdokonalené správy návěsů a jejich digitalizace“, řekl Peter Bal, WABCO Business Leader Fleet Solutions oblasti EMEA. „Na základě této dlouhodobé spolupráce a nových možností propojení TIP se těšíme na vytváření nových příležitostí pro růst a inovace. Sdílením našich technologií a obchodních znalostí, zdrojů a datových analýz, společnosti WABCO a TIP společně implementují inovační plán směřující k budování prvotřídních služeb pro flotily s využitím big-data služeb,“ uzavřel Bal.

O společnosti WABCO

WABCO (NYSE: WBC) je vedoucí globální dodavatel systémů ovládání brzd a dalších moderních technologií, které zlepšují bezpečnost, efektivnost a propojenost komerčních vozidel. Původně Westinghouse Air Brake Company, založená před téměř 150 lety, WABCO intenzivně „mobilizuje inteligenci vozidel”, aby podpořila stále více autonomní, propojenou a elektrickou budoucnost průmyslu komerčních vozidel. WABCO pokračuje v průlomových inovacích, kterými řeší zásadní technologické milníky v oblasti nezávislé mobility. Využívá své rozsáhlé zkušenosti k integraci systémů komplexní kontroly a bezpečnostních systémů, u kterých selhání nepřipadá v úvahu, které jsou vyžadovány, aby efektivně a bezpečně řídily pohyb vozidel v každé fázi, kdy je vozidlo na cestě – na dálnici, ve městě a v depu. V současné době spoléhají na různé technologie od společnosti WABCO vedoucí značky v oblasti nákladních vozidel, autobusů a přívěsů. Poháněna svou vizí pro řízení bez nehod a ekologičtější dopravní řešení je společnost WABCO také v čele pokročilích systémů správy vozového parku a digitálních služeb, které přispívají k efektivnosti komerčních vozových parků. Prodeje společnosti WABCO v roce 2018 činily více než 3,8 miliard USD. Společnost zaměstnává přes 16 000 zaměstnanců ve 40 zemích. Pro více informací navštivte www.wabco-auto.com.

O TIP Trailer Services

TIP Trailer Services je jedním z předních poskytovatelů služeb v Evropě a Kanadě. Specializujeme se na leasing, pronájem, údržbu a opravy přípojných vozidel, jakož i další služby s přidanou hodnotou, a poskytujeme je dopravcům a logistickým zákazníkům v celé Evropě a Kanadě. Společnost sídlí v Amsterodamu a zajišťuje služby svým zákazníkům ze 102 poboček rozmístěných v 17 zemích Evropy a Kanady. Pro více informací navštivte www.tipeurope.cz.

2019/07/26

Sdílet tento zpravodajský ?lánek

TIP novinky

Dostávat důležité novinky od TIP!

Jednoduše vyplňte pole níže, abyste dostávali důležité novinky a informace od TIP

Povrzením tohoto formulá?e souhlasím, že TIP použije moje zákaznická Prohlášením o ochran? soukromí TIP.

Související zprávy k položce

"Nové Volvo FH 500 I-Save je tu!"

Pronajměte si nové Volvo FH 500 I-Save s optimalizovaným výkonnostním balíčkem - TIP to umožňuje...

2022/03/18

"Telematika pro návěsy"

Návěs již není jen skříň na kolech. Stejně jako ve zbytku dopravního průmyslu byly vyvinuty nov...

2021/05/07

"Telematika"

Vytvoření transparentnějšího, účinnějšího a bezpečnějšího ekosystému dopravy

2020/07/01