Vložte hodnotu
Zp?t

TIP slaví 2. výročí svého servisního centra v Polsku

Společnost TIP s velkým potěšením slaví již 2. výročí od vzniku svého servisního centra v polské Poznani, které významně přispívá k dynamickému růstu na trhu v této zemi.

TIP Poland

Nicméně je na zvážení, zda tento zázrak lze dlouhodobě udržet. OECD předpovídá, že dojde k postupnému zpomalení růstu reálného HDP Polska v roce 2019 na 4 % a v roce 2020 a 3,3 %. Evropská unie je o něco méně optimistická ve své nejnovější prognóze polské ekonomiky a očekává, že růst HDP poklesne na 3,5 % v roce 2019 a 3,2 % v roce 2020. 

Třetí největší trh s návěsy v Evropě

Společnost Clear International Consulting analyzovala v roce 2016 prodej návěsů v EU a zjistila, že Polsko je třetím největším trhem pro návěsy v Evropě s přibližně 21 000 prodanými kusy, hned za Velkou Británií s 25 000 vozidly a největším německým trhem s jeho 33 000 vozidly.

V Polsku se nachází domácí výrobce návěsů Wielton, který v roce 2016 vyrobil 10 541 vozů, což představuje 62 % výroby návěsů v Polsku. Tyto se vyváží také do Ruska, Itálie, Litvy a na další evropské trhy. (zdroj: Bílá kniha ICCT

2. výročí servisního centra TIP v Poznani

Vzhledem k silné pozici Polska a jeho významu jako logistického centra mezi západní a východní Evropou si společnost TIP Trailer Services s potěšením vybrala Poznaň jako místo pro své první plně vlastněné servisní centrum v Polsku již před dvěma lety, v lednu 2017. 

Od zahájení činnosti se naše centrum úspěšně rozvíjelo, nabíralo na síle a vzkvétalo. Začali jsme tím, že nabízíme našim stávajícím zákazníkům v oblasti pronájmu návěsů TIP Poland možnost outsourcovaného programu pro údržbu a servis, řízeného společností TIP. Reakce byly vynikající. Pokračovali jsme rozvíjením naší pověsti na místní úrovni a pomocí našich servisních a asistenčních služeb jsme přilákali mnoho zákazníků. Současně jsme podnikli marketingové kroky a s pomocí doporučení od naší husté sítě stávajících zákazníků, dodavatelů a subdodavatelů, jsme se stali partnerem pro servis a údržbu provozovatelů, prodejců a pojišťoven rozsáhlých flotil návěsů. Jsme velmi rádi za úspěch této iniciativy s tím, že značka servisního centra TIP je respektována jako přední poskytovatel servisních a asistenčních služeb pro nákladní vozidla v této oblasti.

TIP Trailers Poland

Naše servisní a opravárenské služby

Nabízíme služby vysoké kvality s rozumnými dodacími lhůtami za rozumnou cenu. Tyto služby pokrývají:

  • Vedení údržby a oprav. Plánování programu údržby, které může zahrnovat soulad s předpisy, jako je MOT, povinné kontroly, plánované zkoušky zařízení a specializovanou údržbu, například pro chladící vozy a přívěsy.
  • Správa pneumatik včetně monitoringu, oprav, výměny a dobře zásobeného skladu nových pneumatik.
  • Opravy poškození.  Poskytujeme jednoduchý a pohodlný proces při opravách poškození, který zahrnuje opravy všechny součástí návěsu, včetně podvozku, karoserie, brzd.
  • Servis chladících návěsů a přívěsů. 
  • Přístup do naší širší evropské sítě servisních center a pro případ závady v režimu 24/7 po 365 dní v roce.

Tým servisního centra

Servisní centrum v Poznani disponuje týmem vysoce specializovaných mechaniků, kteří provádí údržbu a opravy mnoha návěsů a nákladních vozidel. Jsme hrdí na vysokou úroveň pravidelného školení, které naši mechanici podstupují. Chceme zajistit, aby byli obeznámeni se všemi nejnovějšími technologiemi a nástroji pro návěsy a nákladní vozidla a měli povědomí o stupni vývoje všech významných výrobců.

Vybavení servisního centra

Servisní centrum má šest stanovišť (čtyři z nich jsou průjezdná), dvě stanoviště mají zkušební jámy, zkušebny brzd a odpružení.  Kromě toho dvě z našich stanovišť pronajímáme společnosti Frigipol, specialistovi na chladírenství a obchod s náhradními díly společnosti Europart, abychom zajistili, že naši stávající i noví zákazníci získají nejlepší profesionální servis.

Umístění centra

Naše servisní centrum se nachází v západní části Poznaně, v těsné blízkosti dálnice a hlavního logistického centra v regionu.  Jeho adresa je Dąbrowskiego 554, 60-101 Poznaň.  Náš tým můžete kontaktovat přímo na telefonu   +48 61 665 98 40

TIP disponuje v Polsku také dvěma půjčovnami návěsů, jednou v Bedzin Katovicích a druhou v Gadki Robakowo a obchodní kanceláří ve Varšavě.

Chcete-li zjistit, jak může váš vozový park mít užitek z TIP Trailer Services v Polsku nebo využít našeho servisního centra v Poznani, použijte prosím tento formulář.

2018/03/02

Sdílet tento zpravodajský ?lánek

TIP novinky

Dostávat důležité novinky od TIP!

Jednoduše vyplňte pole níže, abyste dostávali důležité novinky a informace od TIP

Povrzením tohoto formulá?e souhlasím, že TIP použije moje zákaznická Prohlášením o ochran? soukromí TIP.

Související zprávy k položce

"Nové Volvo FH 500 I-Save je tu!"

Pronajměte si nové Volvo FH 500 I-Save s optimalizovaným výkonnostním balíčkem - TIP to umožňuje...

2022/03/18

"Telematika pro návěsy"

Návěs již není jen skříň na kolech. Stejně jako ve zbytku dopravního průmyslu byly vyvinuty nov...

2021/05/07

"Telematika"

Vytvoření transparentnějšího, účinnějšího a bezpečnějšího ekosystému dopravy

2020/07/01