Vložte hodnotu
Zp?t

TIP oznamuje jmenování nového finančního ředitele

TIP Trailer Services, portfoliová společnost I Squared Capital, jmenovala Hanse van Lieropa do funkce finančního ředitele a člena správní rady. Hans začal jako finanční ředitel pro TIP od pondělí 18. května 2020 a sídlí v mezinárodním sídle TIP v holandském Amsterdamu.

„Těším se, že se připojím k vedoucímu týmu TIP a povedu jeho finanční organizaci, a těším se, že budu přispívat k budoucímu úspěchu TIP. “Komentoval Hans van Lierop.

Hans van Lierop se připojil k TIP s rozsáhlými mezinárodními zkušenostmi z různých průmyslových odvětví v Evropě a Africe. Zastával finanční vedoucí role v Diageo, Airtel a Massmart Walmart. V poslední době byl Hans Van Lierop finančním ředitelem v Massmart Walmart, který je jihoafrický maloobchodní a velkoobchodní distributor s obratem 7 miliard USD. Jako finanční ředitel skupiny vedl finanční a realitní tým s 500 zaměstnanci ve 4 divizích v několika afrických zemích.

Bob Fast, prezident a generální ředitel společnosti TIP, řekl: „Hans přináší více než 25 let zkušeností v oblasti financí, přičemž 13 let je odpovědným finančním ředitelem. Úspěšně vedl, řídil a transformoval komplexní globální finanční organizace. Jeho odborné znalosti ve všech oblastech financí, jakož i jeho vůdčí schopnosti pomohou společnosti TIP dosáhnout jejích cílů pro rok 2020 a řídit náš budoucí úspěch. “

2020/05/26

Sdílet tento zpravodajský ?lánek

TIP novinky

Dostávat důležité novinky od TIP!

Jednoduše vyplňte pole níže, abyste dostávali důležité novinky a informace od TIP

Povrzením tohoto formulá?e souhlasím, že TIP použije moje zákaznická Prohlášením o ochran? soukromí TIP.

Související zprávy k položce

"Nové Volvo FH 500 I-Save je tu!"

Pronajměte si nové Volvo FH 500 I-Save s optimalizovaným výkonnostním balíčkem - TIP to umožňuje...

2022/03/18

"Telematika pro návěsy"

Návěs již není jen skříň na kolech. Stejně jako ve zbytku dopravního průmyslu byly vyvinuty nov...

2021/05/07

"Telematika"

Vytvoření transparentnějšího, účinnějšího a bezpečnějšího ekosystému dopravy

2020/07/01