Vložte hodnotu
Zp?t

Telematika

TIP poskytuje zákazníkům „Insight“ novou škálu telematických služeb

Společnost TIP Trailer Services, přední poskytovatel služeb v oblasti návěsů, s potěšením oznamuje spuštění své nové řady telematických digitálních a připojených služeb pod názvem „TIP Insight“.

Telematika je již dlouho součástí dopravního průmyslu a osvědčila se při sledování přípojných vozidel a zajišťování jejich bezpečnosti a bezpečnosti nákladu. Nové technologie však přispěly k očekávání zákazníků a TIP Insight posouvá využití telematiky o krok dále tím, že shromažďuje velké množství údajů o výkonu návěsu, aby těmto zákazníkům poskytl provozní efektivitu. Jinými slovy, TIP Insight umožňuje provozovatelům dopravy a poskytovatelům logistiky těžit ze služeb, které nejen spravují místo pobytu jejich návěsů, ale také z funkcí, které hlásí „zdraví“ návěsu, jako je brzdný výkon, monitorování tlaku v pneumatikách, sledování teploty, bezpečnost dveří a mnoho dalšího.

Inovativní přechod na „digitalizaci“ vozového parku umožňuje společnosti TIP a jejím zákazníkům získat informace o aktivitě a zdraví návěsů pro účinnější, bezpečnější a transparentnější dopravní ekosystém. S cílem podpořit tuto iniciativu zavedla společnost TIP obchodní jednotku TIP Insight, která umožní přechod flotil zákazníků na přístup k pokročilému rozsahu služeb založených na telematice, s před i po prodejní podporou v každé ze zemí, ve kterých je nabízen.

„Spojení našeho vozového parku a našich zákazníků s řadou telematiky a nabízením souvisejících služeb nám dává příležitost implementovat platformu vhodnou pro všechny typy návěsů a značky, která umožní nové datové a analytické služby, které dále zvýší naši hodnotu na trh “- Bob Fast, generální ředitel společnosti TIP Trailer Services.

Platforma „FleetConnected“ poskytuje zákazníkům intuitivní a uživatelsky přívětivé rozhraní nabízející viditelnost svých návěsů, analytických nástrojů v reálném čase a obecně pomáhá optimalizovat úsilí o efektivní správu jejich vozového parku. Funkčnost na platformě sahá od jednoduchých „tras“ s možností geofencingu až po varování související s výkonem na obrazovce týkající se všeho od výkonu brzdového systému a otevírání zadních dveří, po tlak v pneumatikách a teplotu chladicí jednotky. Nabízená funkčnost, která také zahrnuje sadu přizpůsobitelných nástrojů pro podávání zpráv, které pomáhají při vzdálené správě flotily, to vše pomáhá zajistit, aby návěsy fungovaly efektivně a bezpečně.

TIP Insight byl vyvinut s cílem zvýšit konkurenceschopnost vozových parků. Poskytuje uživatelům viditelnost v reálném čase, pokročilé znalosti a vyhodnocování založené na datech, aby umožnil chytřejší rozhodování při správě vozového parku.

2020/07/01

Sdílet tento zpravodajský ?lánek

TIP novinky

Dostávat důležité novinky od TIP!

Jednoduše vyplňte pole níže, abyste dostávali důležité novinky a informace od TIP

Povrzením tohoto formulá?e souhlasím, že TIP použije moje zákaznická Prohlášením o ochran? soukromí TIP.

Související zprávy k položce

"Nové Volvo FH 500 I-Save je tu!"

Pronajměte si nové Volvo FH 500 I-Save s optimalizovaným výkonnostním balíčkem - TIP to umožňuje...

2022/03/18

"Telematika pro návěsy"

Návěs již není jen skříň na kolech. Stejně jako ve zbytku dopravního průmyslu byly vyvinuty nov...

2021/05/07

"TIP oznamuje jmenování nového finančního ředitele"

TIP Trailer Services, portfoliová společnost I Squared Capital, jmenovala Hanse van Lieropa do funkce f...

2020/05/26