Vložte hodnotu
Zp?t

Detlef Borghardt jmenován do dozorčí rady TIP Trailer Services

Amsterdam, 30. září 2019 - TIP, portfoliová společnost I Squared Capital a přední poskytovatel leasingu, pronájmu, údržby a oprav návěsů po celé Evropě a Kanadě, rozšířila dozorčí radu ředitelů na osm členů jmenováním Detlef Borghardta. Jeho jmenování bylo účinné 13. září 2019.

Jako člen dozorčí rady společnosti Cube Transportation Europe Coöperatief U.A. - Senior holdingová společnost TIPu - Borghardt bude radit představenstvu TIP jménem I Squared Capital. "Jsem nadšený, že jsem od nynějška součástí týmu," řekl Borghardt: "Absolutně vysoké nároky společnosti a jejího managementu na nejlepší služby ve své třídě, výrobky, kvalitu a bezpečnost se velmi dobře hodí k mým vlastním hodnotám a základnímu přesvědčení. Moje důkladné zkušenosti v tomto odvětví by měly co nejvíce podporovat budoucí globální růst a úspěch TIP. “

Borghardt je vrchním výkonným ředitelem a bývalým generálním ředitelem společnosti SAF-HOLLAND S.A., předního dodavatele systémů a komponentů souvisejících s podvozkem především pro přívěsy a návěsy a také pro nákladní automobily a autobusy. Má téměř třicetileté zkušenosti v globálním průmyslu užitkových vozidel a dodavatelů automobilů.

Bob Fast, prezident a generální ředitel TIP, řekl: „Detlef Borghardt je skutečný vůdce a veterán v dopravním průmyslu. Ve společnosti TIP se zaměřujeme na posílení naší vedoucí pozice v dopravním a logistickém průmyslu neustálým zlepšováním a diverzifikací našeho podnikání. S jeho rozsáhlými zkušenostmi a širokým porozuměním našeho odvětví jsem velmi přesvědčen, že Detlef Borghardt bude velkým přínosem pro budoucnost TIP. “

Po jmenování Detlefa Borghardta do Cube Transportation Europe Coöperatief U.A. představenstvo, dozorčí rada společnosti holdingu TIP se skládá z následujících členů:

 

Členové dozorčí rady

Adil Rahmathulla - předseda

Mohamed Adel El-Gazzar - místopředseda

Enrico del Prete - dozorčí ředitel

Thomas J. Donohue - dozorčí ředitel

Maxime Jacqz - dozorčí ředitel

David Binks - dozorčí ředitel

Steven Keith Webber - dozorčí ředitel

Detlef Borghardt - dozorčí ředitel

Press Photo: S účinností od 13. září 2019 byl Detlef Borghardt jmenován do dozorčí rady TIP Trailer Services.

 

O TIP Trailer Services

TIP Trailer Services je jedním z předních poskytovatelů služeb v Evropě a Kanadě. Specializuje se na leasing, pronájem, údržbu a opravy návěsů a další služby s přidanou hodnotou a poskytuje je přepravním a logistickým zákazníkům po celé Evropě a Kanadě. Společnost TIP se sídlem v Amsterdamu poskytuje služby zákazníkům ze 102 poboček v 17 zemích v Evropě a Kanadě.

Další informace naleznete na adrese: https://www.tipeurope.com

 

O I Squared Capital

I Squared Capital je nezávislý globální manažer investic do infrastruktury se zaměřením na energetiku, veřejné služby, telekomunikace, dopravu a sociální infrastrukturu v Americe, Evropě a Asii. Firma má pobočky v Hongkongu, Houstonu, Londýně, Miami, Novém Dillí, New Yorku a Singapuru.

 

Kontakty pro media

Marc Aandeweg

Vice President Sales & Marketing

+31 (0) 613 114 293

marc.aandeweg@tipeurope.com

Kapil Sharma

Treasury and Investor Relations Director

+31 (0) 621 105 358

kapil.sharma@tipeurope.com

 

2019/10/02

Sdílet tento zpravodajský ?lánek

TIP novinky

Dostávat důležité novinky od TIP!

Jednoduše vyplňte pole níže, abyste dostávali důležité novinky a informace od TIP

Povrzením tohoto formulá?e souhlasím, že TIP použije moje zákaznická Prohlášením o ochran? soukromí TIP.

Související zprávy k položce

"Nové Volvo FH 500 I-Save je tu!"

Pronajměte si nové Volvo FH 500 I-Save s optimalizovaným výkonnostním balíčkem - TIP to umožňuje...

2022/03/18

"Telematika pro návěsy"

Návěs již není jen skříň na kolech. Stejně jako ve zbytku dopravního průmyslu byly vyvinuty nov...

2021/05/07

"Telematika"

Vytvoření transparentnějšího, účinnějšího a bezpečnějšího ekosystému dopravy

2020/07/01