Vložte hodnotu
Zp?t

DELTA PARK Zabezpečené parkoviště nákladních automobile

DELTA PARK Truck Secure Parking dosahuje nejvyšší certifikace TAPA Parking Security požadavek na bezpečnost a stává se prvním evropským certifikovaným místem PSR Level 1.

 

Paříž, 1. října 2019

„DELTA PARK se stal prvním parkováním v PSR programu Transported Asset Protection Association (TAPA), které dosáhlo úrovně 1,“ řekl George Wiessing z TAPA během ceremoniálu 26. září. Didier Felice, viceprezident TIP pro středomořský region, obdržel certifikát od Rein de Vries, člena představenstva TAPA.

Didier Felice, víceprezident středozemního region  TIP obdržuje od George Wiessinga a Rein de Vriese, certifikát TAPA, PSR certificate level 1

Park Delta je vzdálený 1 km od křižovatky A1 a A21, nejrušnějšího dopravního uzlu v Evropě a denně projíždí více než 25 000 těžkých nákladních vozidel. Didier Felice upřesňuje: „V reakci na požadavky našich zákazníků a sdružení, jako je TAPA, jsme chtěli poskytnout řešení pro zabezpečení toku zboží proti krádeži, útokům na řidiče, nehodám atd.“ Aby to bylo možné zvládnout, TIP zajistil, že jeho Místo Delta Park využívá nejnovější dostupné technologie, pokud jde o video dohled a kontrolu přístupu: hlídané parkoviště má obvodový plot s ostnatým drátem, 24/7 ostrahu, video ostrahu termální kamerou a speciální kontrolu přístupu těžkých nákladních vozidel a chodců .

"Jsme nadšeni, že máme certifikaci PSR1 od TAPA, protože naším cílem bylo od začátku poskytovat našim klientům nejlepší podmínky bezpečnosti," říká Didier Felice. Kromě zajištění zabezpečeného parkovacího místa pro řidiče a jejich zboží, společnost TIP vybudovala také komplex zařízení pro řidiče, který je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu: sprchy zdarma, bezplatné Wi-Fi, služba praní prádla a automaty na občerstvení. Tuto nabídku služeb doplňuje restaurace nacházející se u vchodu do parkoviště.

TIP Delta Park zabezpečené parkoviště

Bezpečné parkování Delta Park Truck je součástí centra nákladních vozidel TIP. V případě technického problému na silnici je možné navštívit dílnu TIP, která je umístěna na místě, a také poskytovatele služeb pneumatic Best Of Pneu od Profil+. Obě služby jsou k dispozici 24/7. "Budeme pokračovat v rozvoji našich služeb, abychom zajistili, že všechny nákladní automobily opouštějící náš web jsou v nejlepším mechanickém stavu," uzavírá Didier Felice.

2019/10/08

Sdílet tento zpravodajský ?lánek

TIP novinky

Dostávat důležité novinky od TIP!

Jednoduše vyplňte pole níže, abyste dostávali důležité novinky a informace od TIP

Povrzením tohoto formulá?e souhlasím, že TIP použije moje zákaznická Prohlášením o ochran? soukromí TIP.

Související zprávy k položce

"Nové Volvo FH 500 I-Save je tu!"

Pronajměte si nové Volvo FH 500 I-Save s optimalizovaným výkonnostním balíčkem - TIP to umožňuje...

2022/03/18

"Telematika pro návěsy"

Návěs již není jen skříň na kolech. Stejně jako ve zbytku dopravního průmyslu byly vyvinuty nov...

2021/05/07

"Telematika"

Vytvoření transparentnějšího, účinnějšího a bezpečnějšího ekosystému dopravy

2020/07/01