Vložte hodnotu

Kariéra

Naše aktiva se nacházejí ve všech částech světa. Naši zaměstnanci každý den propojují odvětví a ekonomiky. Vyzkoušejte si, jak daleko se s námi dostanete.

Nastartujte svou kariéru naplno ve společnosti TIP!

  • působte na mezinárodní úrovni,
  • zažijte skvělou rodinnou atmosféru,
  • staňte se součástí společnosti, která je ve svém oboru uznávaná pro odbornost a znalosti,
  • bezpečnost a ochrana zdraví mají u nás prvořadý význam

Pracujte lokálně, poskytujte služby globálně.

Zobrazit všechna pracovní místa

Technický provoz

Pokud chcete pracovat v prostředí, kde se vysoce cení důležitost týmové spolupráce, kde jsou na prvním místě bezpečnost a dobré pracovní podmínky zaměstnanců a kde jste podporováni v tom, abyste zlepšovali své dovednosti, nabízíme řadu příležitostí pro techniky po celé Evropě a v Kanadě. Ve společnosti TIP neustále investujeme do nejnovějších technologií IT, zařízení a školení. Díky našim dobře udržovaným a vybaveným servisním vozům a servisním zařízením budete mít k poskytování služeb zákazníkům ty správné nástroje.

Péče o zákazníky a poskytování služeb

Chtěli byste spolupracovat s profesionálními a energickými kolegy? Pokud se přirozeně orientujete na zákazníka a přejete si poskytovat vynikající služby, máme pro vás řadu pozic, které se zaměřují právě na tyto výzvy. Jsme hrdí na to, že svým zaměstnancům nabízíme kvalitní příležitosti ke vzdělávání a rozvoji. Díky nám si osvojíte dovednosti potřebné k tomu, abyste vyhověli všem dotazům a výzvám zákazníků, a také plně využijete svého potenciálu.

Podnikové příležitosti

Chcete pracovat pro špičkovou společnost v odvětví dopravy, která působí po celé Evropě? Pro společnost, kde se každý den objevují mezinárodní příležitosti plné výzev a která se od základu zaměřuje na strategický růst? Zaměstnání ve společnosti TIP znamená nejen každodenní práci, ale i dlouhodobý profesní život se zajímavými balíčky zaměstnaneckých výhod a talentovanými kolegy, kteří pocházejí z různých prostředí.

Příležitosti ke stážím

Studujete vysokou školu a snažíte se získat bezprostřední praxi v prostředí nadnárodní společnosti? Hledáte pracoviště s mnoha výzvami, které vám poskytne příležitost vyjít z komfortní zóny, překonat sebe sama a stát se úspěšným mladým odborníkem?Díky práci ve společnosti TIP získáte mnoho příležitostí k rozvoji svých osobních a profesních dovedností. Této výzvě samozřejmě nebudete čelit sami. Jakmile se stanete součástí našeho dynamického obchodního týmu, zajistíme vám průběžnou podporu, zpětnou vazbu a školení, což vám pomůže odhalit příležitosti profesního rozvoje.

Chci pracovat ve společnosti TIP, kde najdu informace o volných pracovních místech?

Všechna volná pracovní místa se zveřejňují na naší stránce týkající se kariéry. Uchazeči mají možnost upřesnit vyhledávání na základě pracovního místa, funkce, umístění nebo klíčových slov.

Existuje nějaký kontakt nebo e-mailová adresa, na kterou mohu poslat své CV/životopis?

Pracovní příležitosti, které nabízíme, jsou rozmanité a dostupné na různých místech. Dáváme přednost tomu, abyste podali přihlášku prostřednictvím naší stránky týkající se kariéry, případně můžete podat přihlášku přímo v některém z našich zařízení tak, že zašlete svůj životopis nebo se přímo představíte vedoucímu pobočky/dílny.

Odeslal(a) jsem životopis. Co bude následovat?

Vaši přihlášku neprodleně potvrdíme a ozveme se, jakmile pečlivě zvážíme všechny přihlášky na danou pozici. Pokud obdržíte informaci o tom, že jsme vás pro danou pozici nevybrali, nemějte obavy. Váš životopis bude uložen v databázi společnosti podle předpisů o ochraně osobních údajů ve vaší zemi a můžete se přihlásit na pracovní místa v budoucnu.

Poskytuje společnost TIP nějaké příležitosti pro učně?

Příležitosti pro učně poskytujeme po celé Evropě a v Kanadě. Pokud máte zájem o učňovskou přípravu, přejděte na stránku týkající se kariéry kliknutím na tento odkaz.

Jaké jsou příležitosti pro studenty a absolventy, kteří chtějí pracovat / získávat vědomosti a zkušenosti ve společnosti TIP?

Náš program stáží nabízí prvotřídní vysokoškolskou stáž, v rámci níž studentům poskytujeme zkušenosti pomocí učení v praxi a příležitost rozvíjet dovednosti v multikulturním a mezinárodním prostředí plném výzev. Poskytuje studentům jedinečné příležitosti přímého kontaktu s členy vrcholového vedení, možnost vytvářet sítě a pravidelnou zpětnou vazbu pro profesní a osobní rozvoj. Naše vize a důvěra, kterou vkládáme v tento program, jde nad rámec většiny stáží a slouží jako zdroj talentů pro nástupní pozice v naší společnosti. Zjistěte si, jaké příležitosti jsou vám k dispozici, na naší stránce týkající se kariéry.

Mohu se přihlásit na více než jedno pracovní místo současně?

Ano, můžete se přihlásit na více volných pracovních míst.

Jak se můj životopis zpracovává poté, co je přijat společností TIP?

Společnost TIP je zaměstnavatelem podporujícím rovné příležitosti, oceňuje rozmanitost zaměstnanců a povzbuzuje všechny kvalifikované osoby, aby podaly přihlášku. To znamená, že než se rozhodneme přistoupit k pohovoru s uchazečem, všechny životopisy jsou podrobeny pečlivé kontrole. Pokud jste podali přihlášku na pracovní místo u společnosti TIP, budete vždy informováni o výsledku. Pokud jste obdrželi informaci o tom, že jsme vás na pozici nevybrali, váš životopis bude uložen v databázi společnosti podle předpisů o ochraně osobních údajů ve vaší zemi.

Iniciativa OSN nazvaná „Global Compact“

Společnost TIP je zaměstnavatelem v rámci iniciativy OSN nazvané „Global Compact“

Svou odpovědnost podniku zaměřujeme na 4 hlavní oblasti:

1. Lidská práva
2. Pracovní normy
3. Životní prostředí
4. Boj proti korupci

Společnost TIP Trailer Services si klade za cíl být lídrem v oblasti odpovědných podnikatelských postupů. Podporujeme deset zásad iniciativy OSN nazvané „Global Compact“ prosazujících lidská práva, pracovní normy, odpovědnost z hlediska životního prostředí a boj proti korupci.

Jsme odhodláni učinit zásady iniciativy OSN nazvané „Global Compact“ součástí naší strategie, kultury, hodnot a každodenního provozu naší společnosti. Odpovědnost našeho podniku vychází ze spolehlivých procesů řízení a pokud jde o podporu udržitelné budoucnosti, uplatňujeme vysoké ekologické a sociální normy.

Jsme si vědomi povinností vůči zúčastněným stranám, včetně našich akcionářů, vedoucích pracovníků, zaměstnanců, věřitelů a občanů ve všech zemích, v nichž působíme a podnikáme.

Naše hodnoty společnosti TIP jsou:

Atraktivní balíček zaměstnaneckých výhod a odměn

• Poskytujeme dobře strukturované a zajímavé balíčky zaměstnaneckých výhod a odměn.
• Dbáme na to, aby zaměstnance práce bavila, měli pocit uznání a přitom měli zajímavou pracovní náplň plnou výzev.
• Zajišťujeme, aby naši zaměstnanci měli správné pracovní prostředí a nástroje, díky kterým mohou odvádět skvělou práci.
• Za každých okolností jsme zavázáni k otevřené komunikaci s kolegy a pravidelně sledujeme spokojenost zaměstnanců.
• Poskytujeme příležitosti ke školení a koučing a podporujeme naše zaměstnance, aby usilovali o špičkovou úroveň,. Staráme se o to, aby každý plně využil svého potenciálu.
• Nabízíme nejen každodenní práci plnou výzev, ale i dlouhodobý profesní život.

Jeden z předních poskytovatelů servisu v Evropě a Kanadě

Společnost TIP Trailer Services se sídlem v Amsterdamu je jedním z předních poskytovatelů servisu v Evropě a Kanadě. Specializujeme se na leasing, pronájem, údržbu a opravy návěsů, ale i další služby s přidanou hodnotou, a poskytujeme je zákazníkům v oblasti přepravy a logistiky po celé Evropě a v Kanadě.

Rozmanitost

Jsme přesvědčeni, že rozmanitost podporuje inovace. Rozmanitost národností, kultur, náboženství a etnického původu obohacuje naše zaměstnance díky tomu, že přispívá novými nápady, inovacemi a styly myšlení, které vedou k obchodnímu úspěchu. Bezúhonnost, poctivost a etické chování představují jádro našeho podnikání. Na volné pracovní místo v naší rodině společnosti TIP vítáme každého, kdo má potenciál, dovednosti, odhodlání a je schopen poctivě pracovat.

Odpovědnost ze sociálního hlediska

Kulturu výkonnosti propojujeme s kulturou odpovědnosti. Ve společnosti TIP si uvědomujeme hodnotu rozmanitosti a povzbuzujeme zaměstnance s cílem dosáhnout špičkové úrovně, ale také chápeme, že jsme součástí většího celku a aktivně přebíráme svou úlohu. Prostřednictvím našeho programu TIP Volunteers (Dobrovolníci společnosti TIP) se aktivně zapojujeme do dobrovolnických projektů a nabízíme pomoc těm, kteří ji potřebují, v našich místních komunitách v celé Evropě a Kanadě.

„Úspěch našeho podnikání zajišťují lidé. Ke svým zaměstnancům vždy přistupujeme tak, jak bychom chtěli, aby se chovali k našim nejlepším zákazníkům. Velmi si ceníme týmové spolupráce a bezpečnost zaměstnanců klademe na první místo – proto neustále investujeme do nejnovějších technologií IT, nástrojů a školení. Pokud se rádi učíte, jste ambiciózní a pokud chcete pracovat ve společnosti, kde každý může přispět,, přijměte mé pozvání do naší rodiny společnosti TIP. “

Hiske Damhuis
Ředitelka oddělení lidských zdrojů

Something went wrong. Please try again.