Vložte hodnotu

Řídíme budoucnost
s vámi!

 

Standardní & Speciální vozidla od expertů
na řešení vozového parku.

 klikněte zde

Abychom pokryli potřeby dopravců, TIP Trailer Services poskytuje široké portfolio s flexibilními možnostmi krátkodobého pronájemu, operativního leasingu, pronájem s odkupem a inovativní odkup se zpětným pronájmem.
TIP nabízí široký rozsah služeb ke zvýšení dopravních výkonů a snížení provozních nákladů na váš fleet. Nabízíme údržbu pro všechny typy vybavení po celou dobu jejich životnosti.
TIP nabízí rozsáhlou službu pomoci pro vaše dopravní zařízení v Evropě a severní Americe s nepřetržitou podporou 365 dní v roce. TIP Trailer Services navíc nabízí podporu v 18 jazycích.
TIP prodává použité a zrestaurované návěsy. S kapacitou prodeje přes 7000 jednotek ročně máte šanci dostat to, co přesně hledáte.
119
Servisy
113.000+
Návěsy v našem vozovém parku
24/7
Silniční asistence
630.000+
Opravy pomocí našich silniční asistence
50+
Roky zkušeností
7.000+
Spokojení zákazníci

Najít pobočku TIP

"Sloužíme našim zákazníkům z 92 poboček ležících v 17 zemích Evropy a Severní Ameriky."

Telematika pro návěsy

Návěs již není jen skříň na kolech. Stejně jako ve zbytku dopravního průmyslu byly vyvinuty nové technologie, které zajišťují hladkou cestu pro váš ...

2021/05/07

Telematika

Vytvoření transparentnějšího, účinnějšího a bezpečnějšího ekosystému dopravy

2020/07/01

TIP oznamuje jmenování nového finančního ředitele

TIP Trailer Services, portfoliová společnost I Squared Capital, jmenovala Hanse van Lieropa do funkce finančního ředitele a člena správní rady. Hans začal j...

2020/05/26

Podívejte se na všechny novinky